Časté dotazy

Jak najdu svoje inzeráty?
Klikněte nahoře na "Moje inzeráty", zadejte svůj e‑mail nebo telefon a klikněte na tlačítko "Vyhledat".
Jak odstraním svůj inzerát?
Inzerát je možné odstranit kliknutím na odkaz "Smazat" u příslušného inzerátu. Dál pokračujte podle instrukcí.
Nepřišel mi e‑mail pro ověření e‑mailové adresy
Příčin může být několik. Buď při vkládání inzerátu došlo k překlepu v e‑mailové adrese (v takovém případě je nutné vložit inzerát znovu) nebo je vaše e‑mailová schránka plná nebo e‑mail skončil v nevyžádané poště.
Zapomněl(a) jsem heslo
Přejděte na stránku pro smazání inzerátu a klikněte na odkaz "Zapomněli jste heslo?". Poté postupujte podle instrukcí. Heslo z bezpečnostních důvodu nelze zaslat.
Nemohu najít svůj inzerát po jeho vložení

Pravděpodobně jste vložili svůj první inzerát a ještě jste neověřili svoji e‑mailovou adresu kliknutím na odkaz, který vám byl zaslán e‑mailem po vložení inzerátu. Pokud vám e‑mail s potvrzovacím odkazem nepřišel (zkontrolujte pro jistotu nevyžádanou poštu nebo zaplněnost schránky), je možné si jej nechat zaslat znovu v detailu příslušného inzerátu, který vyhledáte např. přes "Moje inzeráty".

To platí i pro inzeráty ve zpoplatněných sekcích (Práce, Služby), kde je navíc nutné inzerát aktivovat zasláním SMS (instrukce naleznete v detailu inzerátu nebo v e‑mailu, který vám byl zaslán po vložení inzerátu). Do té doby není inzerát veřejný.

Topování nebo zvýraznění inzerátu se neprovedlo
Nejprve si prosím ověřte jestli nemáte blokované premium SMS u svého operátora (časté u firemních tarifů). Příčinou může být i nedostatečný kredit. Pokud toto vše máte v pořádku, napište na info@qbazar.cz, kde nám sdělte telefonní číslo, ze kterého byla SMS odeslána společně s přibližným časem odeslání.
Jak dostat inzerát na hlavní stránku?
Na hlavní stránce jsou zobrazeny 3 inzeráty s nejvyšším počtem topování. Abyste se mezi ně dostali, bude nutné váš inzerát topovat vícekrát než je v případě těchto 3 inzerátů. Počet topování zjistíte po najetí myší na značku TOP v detailu inzerátu.